PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 039
ocen
8,7 10 1 137039
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

zazwyczaj dramaty mnie nie ruszaja, ale po obejrzeniu 9 odcinka nie wytrzymalem i uronilem lzy ;/

użytkownik usunięty
ras90

ale cienias mi tam nic nie było.

ras90

Chodzi ci o obóz koncentracyjny? leeee a co mieli Ruscy powiedzieć - oni to dopiero wyzwalali piekło.

ras90

"Pod koniec wojny, alianci wyzwolili wiele obozów koncentracyjnych i obozów śmierci. Naziści stworzyli je w ramach programu "Ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej". W latach 1942-1945 Niemcy wymordowali 5 milionów ludzi należących do mniejszości etnicznych i 6 milionów Żydów - część zginęła w obozach."

Można z tego zrozumieć, że ludzi z większości etnicznych nie zabijali? Wiem, że gdyby mieli wymienić wszystkich, których zamordowali chociażby z narodowości to by zajęło im trochę więcej czasu, no ale bez przesady. Z tego wynika, że zamordowani byli tylko Żydzi i jacyś tam inni mniej znaczący.... poza tym serial przedni, pokazuje trudności natury psychicznej, z którymi nie mogli się uporać wtedy i jak wiadomo nadal w czasach obecnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones