Bridgertonowie
powrót do forum 3 sezonu

To najgorszy sezon. Przez długi czas oczekiwania oraz promowanie tego sezonu spodziewałam się, że to będzie najlepszy sezon ze wszystkich. Beznadziejne dialogi, nudna akcja, brak chemii między aktorami, przewidywalny, odgrzewane kotlety z pierwszego sezonu( facet pomaga babie szukać męża i się zakochują) za mało i redakcji między aktorami, historia blondyna powinna być rozwinięta bardziej. Jestem ogromnie rozczarowana. 4 godz filmu niby dużo się dzieje, a nic się nie dzieje. O wszystkim i o niczym. Już więcej chemii w tym sezonie było między Anthony i jego żoną niż między głównymi bohaterami. Mam nadzieję, że nadrobią w następnej części

kinga_zawierucha

Nic dodać nic ująć. Ten blondyn prawie nie zabiega o Pen. Momentami miałam wrażenie , że bardziej mu zależy na Cresidzie. Colin nie wiadomo kiedy i czemu miałby nagle dostrzec w Pen kobietę skoro nic się między nimi nie wydarzyło. Pocałował ją, przyśniła mu się i bum - no magia. Zamiast dodać kilka interakcji, ciekawych dialogów z podtekstem romantycznym to spłycili to niemiłosiernie. Powinni chociaż w 2 scenach pokazać to tąpniecie jakie zaszło w sposobie jego myślenia. Ja nie widzę tego rozwijającego się uczucia. On nan ią patrzy jak na siostrę i to nieatrakcyjną.

ocenił(a) serial na 8
No_nie_

Aktor grający Colina - to najsłabszy punkt obsady. On nawet w 1 sezonie nie pasował, grał słabo, nawet gdy zabiegał o Marinę! Powinni go wymienić już w 2 sezonie - mógł przecież wrócić z Gracji chłopak wyższy, bardziej barczysty itp., w każdym razie taki, który lepiej umie patrzeć na kobiety.:)

Już w 2 sezonie nie trzymali się książki - więc w 3 też raczej nie będą:) Ale trzeba zaczekać na cały sezon z oceną - bo może będzie lepiej:)

W książce też tak w sumie było - że Colin pocałował Pen, i bum, zaczął ją uwodzić tak bez powodu:) - ale w sumie zaczął ją doceniać  dopiero, kiedy dowiedział się, że jest Lady W:)

nan_s

No ale w pierwszym sezonie miał grać jeszcze takiego młodziaka z mlekiem podnosem, który nic nie wie o życiu i łatwo go zmanipulować a teraz.... Szkoda gadać. Niby zwiedził świat, miał przygody miłosne a jest tak drętwy, że nie da się tego oglądać.

ocenił(a) serial na 8
No_nie_

Dokładnie - aktor grający Colina w 1 sezonie nie raził za bardzo bo nie był bohaterem głównym - ale później w 2 i 3 mogli wymienić aktora. Zwłaszcza w 3 sezonie - gdzie po prostu prosi się o chłopaka mniej posągowego, a bardziej żwawego:) Franceskę gra już przecież chyba trzecia aktorka i jest ok. Ta trzecia jest urzekająca:)

kinga_zawierucha

dziwisz się , ze nie ma chemii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones